Březnice - Sedlec 3:1

• Posted on: 7 March 2016
  • By: administrator

Tradičně v neděli, tradičně na Hluboké a po zrušeném sobotním utkání s Bukovskem řádně odpočatý tým TJ Březnice poměřil síly s týmem SK Sedlec.

Start utkání byl od Březnice poměrně nervózní. Nedařila se nám kombinační hra a většina finálních přihrávek končila na kopačkách záložníků, v lepším případě obránců soupeře. Obraz hry se začal lepšit a s přibývajícími odehranými minutami začaly přibývat šance TJ, které bohužel zůstaly nevyužity.

V polovině prvního poločasu při důrazné hře ve vápně se předstoperovi Jakubovi Duškovi podařilo složit k zemi soupeřova útočníka, za což byl po právu nařízen pokutový kop, se kterým si hráč SK Sedlec dovedl bravůrně poradit a pohodlně zařídil pro svůj klub vedení. Ještě v prvním poločase dokázala TJ odpovědět a vyrovnat.

V druhém poločase začala narůstat rychlost a agresivita hry, což nám v konečném důsledku vyhovovalo. Po zbytečné slovní výměně si šel jeden z tvůrců útočné hry SK Sedlec odpočinout na promrzlou lavičku a soupeři začaly docházet síly. To byla příležitost pro naše forwardym kteří nakonec zařídili výhru TJ 3:1.