Fórum

Obrázek uživatele Tisa

Po upozornění Vašíka bylo opraveno řazení příspěvků na hlavní stránce. Nechce nějaký dobrák (pokud možno s alespoň mizernou slohovou a pravopisnou schopností) napsat něco o tématech: Historie klubu, Sponzoři, Sestava?

Potřebujeme sehnat brankáře, aby mohla být plnohodnotná anketa.

Zavlažování v Provozu , měkké hřiště zajištěno :)

V rámci rehabilitace po košickém nezdaru je na středu 7.5. naplánován od 18:00 trénink s následnou tiskovou konferencí pro stmelení kolektivu. Preferuje se venkovní setkání na hřišti s ohříváním párků pokud možno pouze nad ohněm a basou špičkového piva Budvar (c) (tm). Zahlasujte v anketě aby byl zajištěn hojný příděl párků a lahváčů na osobu.

Obrázek uživatele Tisa

Pánové 5. července by jsme měli jed obhajovat první místo a já bych potřeboval vědět zda to dáme dohromady. Mohli by jste mi prosím dát vědět, buď tady nebo nějak jinak (mě). Jestli by jste měli někdo zájem se zúčastnit. Počítá se s mixem Béčka a Ačka, většina z vás už tam byla, tak víte asi o co jde. Děkuji.

Při dokopné došlo k záměně mikin. Na nešťastníka Láďu zbyla podobná šedá mikina, ovšem dle jeho vyjádření pochybnějších kvalit. Proto se hledá oběť záměny, která si polepšila. Odměna 1 kus piva dle výběru.

Vždycky jsem si myslel, že fotbal je kolektivní hra a za prohru či výhru může minimálně 11 hráčů co je zrovna na hřišti. Po výroku jednoho z našich trenérů ,,že za prohru může obrana a trochu i záloha¨. Jsem opravdu rád, že hraji fotbal. Děkuji Karlovi Kubíčků st. za to, že jako jediný se chová jako chlap a svůj názor na mojí osobu mi dokáže říct do očí. Ne jako někteří spoluhráči, kteří dokážou na lavičce náhradníků rozhazovat rukama jak jsou lepší a po druhém poločasu se plácat po ramenou jak zvedli hru a jak jim to šlo.