Asistence:

Sestava:
Kvěch – P. Nedvěd, Táborský, Färber, Chlpík – Nemrava (60‘ P. Voves), Včelák, J. Svatek, Zvonař – Mir. Novák, Klusák

POUŤ JSME DOMÁCÍM NEPOKAZILI

Ve čtvrtém zápase nás čekal zřejmě dosud nejtěžší soupeř a jeden z hlavních kandidátů na postup. Březnice měla po třech kolech plný bodový zisk s impozantním skóre 15:3. My jsme jim cestu za vítězstvím o probíhající pouti hodně usnadnili.

Začátek nevypadal beznadějně. Dokázali jsme kombinovat a držet s domácími krok. Ale utkání bylo nakonec rozhodnuto velmi brzy. První střela na branku skončila gólem, což nám dosti připomnělo zápasy A týmu. Domácí hráč si navedl míč na hranici 17 metrů, odkud z těžké pozice vystřelil a jeho ne příliš povedená střela skončila v naší síti – 1:0. O pár minut později domácí zvládli rychlý přechod do útoku, kdy se dobrou kombinací dostal míč na nabíhajícího hráče za naši obranu a útočník dokázal obejít i našeho brankáře a poslat míč do prázdné branky 2:0. Ve 29.minutě bylo definitivně rozhodnuto. Nejprve jsme nedůrazně odkopli míč, následoval prohraný hlavičkový souboj na půlce, dále opět přízemní přihrávka za naši obranu, kde domácí hráč byl u míče o chvilinku dříve než náš brankář, který jej fauloval a následoval pokutový kop, který skončil brankou - 3:0. My jsme měli v prvním poločase jedinou šanci po přímém kopu Táborského, když hlavička Färbera se zastavila na brankové čáře.

Druhý poločas odehráli domácí velice chytře a zkušeně. Nikam se nehrnuli, čekali ve zformované obraně a podnikali brejky. Naše hra směrem dopředu byla totálně jalová bez momentu překvapení a nějaké myšlenky. Zápas se v poklidné atmosféře víceméně už jen dohrával.

Za předvedený výkon jsme si nic jiného než prohru bez vstřeleného gólu nezasloužili. Domácím nezbývá než pogratulovat.