Kluky - Březnice (9:1)

• Posted on: 17 August 2015
  • By: administrator
Už při nástupu na hřiště jsme věděli, že nás čeká těžký zápas. Potvrdil nám to nástup domácích hráčů, kteří se vzájemně motivovali a dodávali si odvahu jako stádo divokých býků.
Hra začala s velkým nasazením na obou stranách. Zhruba do 10. minuty byla hra vyrovnaná byť nepřesná. Poté zcela převzali otěže zápasu domácí, kteří zásobovali naši šestnácku skvělými centry. Na ty si velmi důrazně naskakovali urostlí hráči soupeře. Z toho pramenila první branka do naší sítě ve 12. minutě.
O 2 minuty později bylo vyrovnáno, po skvělé akci našich útočících hráčů po ose Kubíček, Antl a zakončující Škarvada. To byla poslední světlá chvilka naší hry v 1. poločase. Přestali jsme hrát obrannou hru, která nám dávala šanci na lepší výsledek. Soupeř nás přečísloval a zkušeně proměňoval prakticky veškeré své akce. Když připočítáme několik našich hrubých chyb v obraně, nemůžeme se divit tomu, že rozhodčí odpískal poločas za stavu 7:1 pro domácí.
Do druhého poločasu jsme nastoupili s vědomím, že je zápas prakticky rozhodnut. To  nám paradoxně pomohlo ke zlepšení našeho herního projevu, ze kterého plynuly naše ofenzivní akce, kterým chybělo k rozvlnění soupeřovy sítě opravdu málo.
Nakonec už žádná naše útočná akce korekci výsledku v náš prospěch nepřinesla. A tak přišel trest v podobě dvou inkasovaných branek pramenících z našich obrovských chyb.
Konečný výsledek 9:1.
Sportovně musíme uznat, že soupeř byl lepší a zaslouženě získal plný počet bodů.