Tučapy-Březnice

• Posted on: 10 April 2014
  • By: AlexF

Očima trenéra Tučapy-Březnice

První ze série 4 venkovních zápasů v jarní části soutěže nás zavedl na hřiště nepříjemného a v tabulce OP dotírajícího mužstava Tučap. Již začátek expedice se nesl ve znamení dobré nálady, kde přistavený dopravní prostředek nebyl plně v souladu naší početnou skupinou fandů, ale s přehledem jsme vše zvládli a všichni odcestovali na místo určení. Naši fandové zaplnili v Tučapech  pověstné místo u výčepu, které v průběhu utkání neopouštěli, neboť by svá místa na vantu jen stěží uhájili. Nyní něco k zápasu.

Ten jsme nezačali příliš aktivně a jen těžko jsme se dostávali do hry a tempa. I když soupeř měl územní převahu a s podporou větru byl nebezpečný, byli jsme to my, kteří hrozili brejky ši rychlou kombinací. Za všechny stojí určitě samostatný úprk Kubíčka K., který dotáhl do blafáku, ale obránce stačil odvrátit na roh. Dvě akce po levé straně Jirkou Škarvadou pouze vystrašily domácího brankáře. Rozhodčí nám nedopřál ani jasné penalty a přišel trest v podobě dvou obdržených branek, z nichž druhá byla opravdu z kategorie laciných. Naše štěstí, že se nám podařilo do poločasu snížit golem J.Škarvady a my tak drželi ještě naše akcie nad vodou i do druhého poločasu. Tam se naše mašinka rozjela a rovněž s podporou vody a větru jsme dokázali vyrovnat. Sřelcem dne byl opět J. Škarvada. V tomto časovém úseku jsme si dokázali  vypracovat další zajímavé brankové možnosti. Ta nejvyloženější  skončila na tyči. Tuto sobotu byla však štěstěna nakloněna na naší straně a 20 minut před závěrečným hvizdem rozhodl střelou k tyči K.Kubíček a stanovil tak konečný výsledek zápasu na 3:2 ve prospěch Březnice. Zbytek zápasu jsme poctivě odjezdili a výsledek uhájili.

Nezbývá, než věřit, že budeme i nadále pokračovat v těchto výsledcích. Velké díky patří našim diváků, které tímto zveme na další zápas již tuto neděli do Vlastiboře. Výkop zápasu od 17:00. Těšíme se na Vás a vaše hlasivky.