Vlastiboř : Březnice 0:5 ( 0:0 )

• Posted on: 28 April 2014
  • By: AlexF

Neděle 27.4.2014 se nám do cesty za dalšími body v tabulce OP postavilo mužstvo Vlastiboře, která v letošní sezoně stále potřebuje body k záchraně a poslední domácí zápasy vždy zvládla, a proto i zde, nás nečekal jednoduchý zápas. Vše se potvrdilo pouze v 1.poločase, kdy domácí stačili pokrývat naše hráče a prostory, kde by se šance urodily. I tak jsme byli blíže branky my. Střela J. Škarvady bohužel neměla golové parametry, ale ta se stala pouze pozvánkou na 2.poločas a nutno dodat, že bylo na co se těšit.

Po změně stran se obraz hry změnil natolik, že nežli soupeř dokázal reagovat, bylo po zápase. Vše načnul nestárnoucí a netrénující Láďa Pikl, který chytrou poloplacírou udělal z obrany a brankáře soupeře diváky a bylo 1:0. Než se soupeř stačil oklepat J. Škarvada po pěkné akci 2:0. Třetí branku přidal po samostatném úniku K. Kubíček a bylo vymalováno. V této fázi hry nedokázal soupeř reagovat na nic, protože naše obrana byla přesná a pevná. Další v pořadí 4.branku přidal L.Pavlovič po dobře sehrané rohové standardce. Poctivý přístup všech hráčů byl opět klíčem k úspěchu. Definitivní tečku za povedeným 2.poločasem napsal Dvořák P. ml., kterou s klidem a ve stylu ala K.Kubíček upravil na konečných 5:0 ve prospěch hostí.

Myslím, že výsledek a předvedená hra byla tou nejlepší pozvánkou na další venkovní zápas, který se odehraje v neděli 4.5.2014 od 17:00 na hřišti v Košicích. Divákům tímto děkujeme a těšime se na Vás v Košicích.