Březnice - Sedlec 3:1

  • Posted on: 7 March 2016
  • By: administrator

Tradičně v neděli, tradičně na Hluboké a po zrušeném sobotním utkání s Bukovskem řádně odpočatý tým TJ Březnice poměřil síly s týmem SK Sedlec.

Start utkání byl od Březnice poměrně nervózní. Nedařila se nám kombinační hra a většina finálních přihrávek končila na kopačkách záložníků, v lepším případě obránců soupeře. Obraz hry se začal lepšit a s přibývajícími odehranými minutami začaly přibývat šance TJ, které bohužel zůstaly nevyužity.

Březnice - Olympie Týn nad Vltavou A 2:0

  • Posted on: 7 March 2016
  • By: administrator

Asi pro každého z nás byl tento zápas víc než pouhou přípravou. Vzhledem k tomu, že v týmu Olympie máme spoustů kamarádů, známých a někteří z nás za Týn odehráli část své kariéry, dali jsme do utkání téměř vše. Oraganizovanou defenzivní hrou se nám podařilo držet týnské střelce na uzdě a trpělivě vyčkávat na možnosti k vylepšení skóre zápasu. Myslím, že jsme v tomto utkání našli recept na úspěch i proti kvalitnějšímu soupeři. Každý si na hřišti svědomitě plnil své povinnosti a je až neuvěřitelné, že nikdo nepropadl ani v závěru utkání po fyzické stránce.

Březnice - Hluboká nad Vltavou 5:1

  • Posted on: 7 March 2016
  • By: administrator

První přípravný zápas jsme odehráli na hřišti v Hluboké nad Vltavou s domácím týmem Hluboká nad Vltavou B. Sešli jsme se v hojném počtu a dokonce jsme si mohli dovolit zapůjčit naši oporu Petra Dvořáka staršího týmu Hluboké.

Finální výsledek 5:1 pro Březnici hovoří za vše. I přes velké změny v sestavě v průběhu zápasu jsme dokázali diktovat tempo hry a kontrolovat průběh zápasu.

Stránky